Back BesplatanSport.com

Fk Radnički Kovin - Fk Polet Izbište

U 17 kolu Područne Fudbalske Lige Pančevo "RADNIČKI" Kovin bio je domaćin fudbalskom klubu "POLET" iz Izbišta. Domaćin je pobedio goste sa 5:0 U prvom poluvremenu igrači oba tima igrali su dosta sporo i praktično na polovini terena rezervisanog za goste, čitavih 12 minuta lopta nije prešla polovinu terena.

Domaćin iz više pokusaja u prvom poluvremenu daje dva gola.
U drugom poluvremenu oba tima su se bolje organizovala pa je utakmica dobila na dinamici, već u prvim minutima drugog poluvremena gosti imaju šansu ali golman domaćina izvrsno brani, ubrzo zatim domaćin postize i treći pogodak.
U poslednjih 20 minuta igre situacija se zahuktava oba tima igraju vrlo energično sa puno faulova i izbačenih lopti van terena.
Gosti su imali još nekoliko šansi za gol ali je golman domaćina dobro branio.

U poslednjih 15 minuta igre domaćin "RADNIČKI" Kovin daje još dva gola, što mu je osiguralo prvo mesto na tabeli, krajnji rezultat je 5:0 za domaći tim.